آنجا خداحافظی نیسان موتور محصول ماشین

آنجا: خداحافظی نیسان موتور محصول ماشین ایران سرگرمی ماشین

هفته نهم لیگ برتر در حالی جمعه پیگیری می‌شود که آبی‌پوشان تهرانی جهت اولین‌بار با هدایت شفر به میدان خواهند رفت. 

رونمایی از استقلال شفر

رونمایی از استقلال شفر

عبارات مهم : سپاهان

هفته نهم لیگ برتر در حالی جمعه پیگیری می شود که آبی پوشان تهرانی جهت نخستین بار با هدایت شفر به میدان خواهند رفت.

به گزارش ایسنا، هفته نهم لیگ برتر فوتبال که پنج شنبه با برگزاری دو دیدار شروع شده است بود جمعه نیز با انجام شش بازی باقیمانده پیگیری خواهد شد تا پرونده این هفته از مسابقه های بسته شود.

رونمایی از استقلال شفر

سپاهان اصفهان ـ سیاه جامگان مشهد

این دیدار مسابقه دو تیم همسایه در جدول رده بندی هست. سپاهان تا آخر هفته هشتم با هفت امتیاز در رتبه چهاردهم و سیاه جامگان نیز با هفت امتیاز رتبه سیزدهم را به خود تخصیص داده شده است داده است ولی انتظارها از سپاهان بیش تر از تیم مشهدی است و در این دیدار نیز بیش ترین فشار روی کرانچار و شاگردانش خواهد بود. آخرین برد طلایی پوشان اصفهان به هفته چهارم بر می گردد. از طرفی گفته می شود کرانچار تا آخر نیم فصل از کلوب مهلت گرفته و در صورت کسب نکردن نتیجه های مثبت محرم نویدکیا جایگزین او خواهد شد. علی کریمی، هافبک ملی پوش سپاهان که در بازی با فولاد خوزستان مصدوم شده است بود به همراه عزت الله پورقاز که در بازی با پرسپولیس مصدوم شد می تواند در بازی با سیاه جامگان به میدان برود. سپاهان و سیاه جامگان از ساعت ۱۷ جمعه با قضاوت وحید کاظمی در ورزشگاه نقش دنیا اصفهان به مصاف هم خواهند رفت.

سایپا ـ سپیدرود رشت

هفته نهم لیگ برتر در حالی جمعه پیگیری می‌شود که آبی‌پوشان تهرانی جهت اولین‌بار با هدایت شفر به میدان خواهند رفت. 

سایپا که با هدایت علی دایی توانسته در لیگ امسال خودش را به عنوان یکی از مدعیان مهم معرفی کند تا هفته قبل در بین تیم های اوج جدولی قرار گرفته بود ولی با تساوی برابر ذوب آهن به رتبه ششم جدول سقوط کرد. سپیدرود رشت نیز بعد از باخت برابر استقلال در هفته هشتم با هشت امتیاز در رتبه دهم جدول رده بندی مسابقه های جای گرفته هست. غلامرضا رضایی هم چنان با رشتی ها تمرین نمی کند و در بازی فردا نیز در ترکیب قرار نخواهد داشت. این دیدار از ساعت ۱۶ جمعه با قضاوت علیرضا فغانی در ورزشگاه پاس قوامین پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار خواهد شد.

استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران ـ فولاد خوزستان

این نخستین بازی است که شفر آلمانی روی نیمکت استقلال خواهد نشست. آبی پوشان پایتخت بعد از جدایی منصوریان برابر سپیدرود به برتری رسیدند تا با هشت امتیاز به رتبه یازدهم افزایش کنند و در بازی فردا این وقت را دارند تا با کسب سه امتیاز خود را تا میانه های جدول برسانند. یعقوب کریمی به علت مصدومیت و مجتبی جباری به علت کنار گذاشته شدن از سوی کلوب نمی تواند جهت استقلال به میدان برود. هم چنین در دروازه این تیم مشخص نیست چه کسی بایستد. در سوی دیگر عبدالله کرمی مدافع تاثیرگذار فولادی ها محروم است و مجتبی نجاریان نیز به علت مصدومیت به میدان نمی رود. دیدار استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران و فولاد و خوزستان از ساعت ۱۷ با قضاوت حسین زرگر در ورزشگاه آزادی شروع خواهد شد.

صنعت نفت آبادان ـ نفت طلاییه تهران

رونمایی از استقلال شفر

دو تیم هم نام لیگ برتر که اتفاقا هر دو نیز در میانه جدول به سر می برند، در هفته نهم لیگ به مصاف هم خواهند رفت. نفت طلاییه مسابقه های را با حمید درخشان شروع کرد ولی در ادامه علی کریمی هدایتش را به عهده گرفت. جادوگر بعد از کسب یک برد، یک باخت و یک تساوی عطای سرمربی گری این تیم آشفته را به لقایش بخشید و دوباره حمید درخشان به کادرفنی برگشت. با بازگشت درخشان، بازیکنانی مثل احمد آل نعمه، هاشم بیگ زاده، حامد آقایی و سامان آقازمانی هم به ترکیب تیم برگشته اند. نفت طلاییه پایتخت کشور عزیزمان ایران که تا الآن نشان داده نشانه خاصی از شرکت در لیگ برتر ندارد، بالاتر از صنعت نفت آبادان با ۹ امتیاز در رده نهم قرار دارد. صنعت نفت هم با ۷ امتیاز تیم دوازدهم جدول هست. حمید حاج ملک از ساعت ۱۷:۱۵ در سوت خود می دمد تا نفتی های لیگ در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم بروند.

تراکتورسازی تبریز – پارس جنوبی جم

تراکتورسازی تبریز جزو تیم هایی بوده که نتیجه های سینوسی در لیگ هفدهم کسب کرده و سختى ها و آسانى ها زیادی داشته هست. حال این تیم باید رو در روی تیمی قرار گیرد که در هشت هفته گذشته هیچ باختی مجبور نشده و با خلق شگفتی، صدرنشین هست. تیم یحیی گل محمدی در حال حاضر با ۱۰ امتیاز در رده هشتم جای گرفته و شاگردان مهدی تارتار با ۱۸ امتیاز بالاتر از همه مدعیان، پیش تاز هست. جنوبی ها که تا چهارشنبه در پایتخت کشور عزیزمان ایران اردو زده بودند، در دیدار تدارکاتی برابر سایپا با نتیجه سه بر دو شکست خوردند و حامد نورمحمدی مدافع تیم نیز به علت محرومیت برابر تراکتورسازی غایب خواهد بود. در سوی دیگر ولی تراکتورسازی با رسیدن مصدوم هایش می تواند با تمام قوا به میدان برود. محمد نوری، شهرام گودرزی و سینا عشوری مشکلی جهت بازی کردن ندارند ولی محمد ابراهیمی مصدوم هست. دیدار دو تیم تراکتورسازی و پارس جنوبی از ساعت ۱۶ در ورزشگاه یادگار امام (ره) شروع می شود و موعود بنیادی فر قضاوتش را به عهده دارد.

هفته نهم لیگ برتر در حالی جمعه پیگیری می‌شود که آبی‌پوشان تهرانی جهت اولین‌بار با هدایت شفر به میدان خواهند رفت. 

پدیده خراسان – ذوب آهن اصفهان

اصفهانی ها در روزهایی که به اوضاع داوری بازی های ارزش اعتراض دارند، مهمان پدیده خراسان، پدیده لیگ خواهند بود. امیرقلعه نویی به خاطر اعتراض هایش به اوضاع داوری، از سوی کمیته انضباطی تذکر گرفته هست. معین عباسیان، محمدرضا خانزاده و شهاب گردان به علت مصدومیت، قادر به همراهی پدیده در بازی فردا نخواهند بود؛ با این حال سبزپوشان اصفهانی به خوبی می دانند برابر تیمی صف آرایی می کنند که بالاتر از تیم های مدعی پرسپولیس، سپاهان و استقلال در رده دوم جدول قرار گرفته است.

رونمایی از استقلال شفر

شاگردان مهاجری تا آخر هفته هشتم ۱۵ امتیازی بوده و حتی شانس این را دارند تا طعم صدرنشینی را هم در آخر هفته نهم بچشند. ذوب آهن نیز با یازده امتیاز در رده هفتم جدول رده بندی جای گرفته هست. این تیم هم می تواند با پیروزی در این دیدار خودش را به جمع مدعیان لیگ ملحق کند. بازی تیم های پدیده و ذوب آهن با قضاوت اشکان خورشیدی از ساعت ۱۶:۳۰ شروع خواهد شد. این دیدار با وجود این که گفته می شد قرار است در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار شود، از سوی فرمانداری استان رد و به ورزشگاه ثامن الائمه انتقال یافته شد.

واژه های کلیدی: سپاهان | استقلال | ورزشگاه | دیدار تدارکاتی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz